Ενημέρωση για τη γιορτή της 17ης Νοεμβρίου 2019-20

5ο Δημ. Σχολείο Χαλανδρίου                                                           Σχολικό έτος 2019-20

Τηλ.:210639744

την Παρασκευή 15 Νοεμβρίου 2019 στο σχολείο μας θα πραγματοποιηθεί εορταστική εκδήλωση για την επέτειο του Πολυτεχνείου την οποία ετοίμασαν και θα παρουσιάσουν οι μαθητές-τριες των τμημάτων Ε1, Ε2 και Ε3 μαζί με τους/τη δασκάλους/α τους, την εκπαιδευτικό της Μουσικής, την εκπαιδευτικό των Εικαστικών και την εκπαιδευτικό της Θεατρικής Αγωγής. Η γιορτή μας, που θα γίνει στην αίθουσα εκδηλώσεων, θα αρχίσει στις 08:30π.μ και θα διαρκέσει μία (1) ώρα περίπου. Την ημέρα αυτή δεν θα γίνουν μαθήματα και τα παιδιά μετά το τέλος της γιορτής θα αποχωρήσουν από το σχολείο. Το Ολοήμερο πρόγραμμα του σχολείου δεν θα λειτουργήσει. Επίσης την ημέρα αυτή δεν θα πραγματοποιηθεί μεταφορά των παιδιών με το λεωφορείο. Θα είναι χαρά μας να την παρακολουθήσετε και να χειροκροτήσουμε όλοι μαζί τα παιδιά.

Χαλάνδρι 8-11-2019                                                                 Ο Δ/ντής