Ανακοίνωση για επίδοση βαθμολογίας Α τριμήνου και ενημέρωση γονέων 2019-20

5ο Δημ. Σχολείο Χαλανδρίου                                                                                                                              Σχολικό έτος 2019-20                    Τηλ:2106397445

Αγαπητοί γονείς,

Την Παρασκευή 13 Δεκεμβρίου 2019 (ώρα 13:15-14:00) θα δοθούν οι έλεγχοι προόδου για το Α΄ τρίμηνο για τις Γ’, Δ΄, Ε΄, ΣΤ΄ τάξεις και θα γίνει η ενημέρωση των γονέων και κηδεμόνων σε θέματα αγωγής και προόδου των μαθητών/τριών για τις τάξεις αυτές.

Η ενημέρωση των γονέων για τις Α΄ και Β΄ τάξεις θα γίνει κανονικά την πρώτη Τρίτη ή την πρώτη Πέμπτη του μήνα ανάλογα με το τμήμα του/της μαθητή/τριας (ώρα 13:15-14:00).

Την Παρασκευή 6 Δεκεμβρίου 2019 ημέρα της εορτής του πολιούχου του Χαλανδρίου Αγ. Νικολάου, το σχολείο θα παραμείνει κλειστό.

Την Πέμπτη 12 Δεκεμβρίου 2019 θα γίνει εκκλησιασμός των μαθητών/τριών στο Ι.Ν Μεταμορφώσεως του Σωτήρος. Όσα παιδιά επιθυμούν, μπορούν να κοινωνήσουν.

Ο Δ/ντής

Πρόσθετες πληροφορίες