Εκπαιδευτικοί 2021-2022

Οι εκπαιδευτικοί του σχολείου μας για το σχολικό έτος 2021-22

Δραβίλας Θεόδωρος, Διευθυντής

Ονοματεπώνυμο                                                            Τμήμα

Παρχαρίδη Κυπαρισσία                                                      Α1

Ποζιού Νεκταρία                                                               Α2

Κότσαρη Ειρήνη-Γεωργία                                                   Β1

Κάτσου Γεωργία                                                                Β2

Κατρακάζη Γεωργία                                                           Β3

Καψαμπέλη Ειρήνη                                                            Γ1

Λουκά Σουλτάνα                                                               Γ2

Καρδαρά Ευαγγελία                                                           Δ1

Δούκα Φραντζέσκα                                                            Δ2

Μπιτσάνη Σοφία                                                                Δ3

Μουρατίδου Βηθλεέμ                                                         Ε1

Ματαρέλλη Όλγα                                                              Ε2

Κοκκινίδου Αικατερίνη                                                      ΣΤ1

Παπακωνσταντίνου Δημήτριος                                           ΣΤ2

Τσώνης Παναγιώτης                                                         ΣΤ3

Μακρής Ευάγγελος                                           Τμήμα Ένταξης-Υποδιευθυντής

Τασιούλης Κωνσταντίνος                       Φυσική Αγωγή (Γ1,Γ2,Δ1,Δ2,Δ3,ΣΤ1,ΣΤ2,ΣΤ3)

Ζήση Ευαγγελία                                         Φυσική Αγωγή (Α1,Α2,Β1,Β2,Β3,Ε1,Ε2)

Μπόνη Μαρία                                      Αγγλικής Γλώσσας (Β1,Β2,Β3,Γ1,Γ2,ΣΤ1,ΣΤ2,ΣΤ3)

Κακκαβά Άννα                                        Αγγλικής Γλώσσας (Α1,Α2,Δ1,Δ2,Δ3,Ε1,Ε2)

Σουκαρά Κωνσταντίνα                                    Γαλλικής Γλώσσας (Ε1,Ε2,ΣΤ1,ΣΤ3)

Αναστασοπούλου Ιωάννα                                      Γερμανικής Γλώσσας (ΣΤ2)

Λυμπεροπούλου Βασιλική                                   Μουσικής (σε όλα τα τμήματα)

Καλομοίρης Ηλίας                                           Πληροφορικής (σε όλα τα τμήματα)

Πλαχούρης Απόστολος                         Θεατρικής Αγωγής (Α1,Α2,Β1,Β2,Β3,Γ1,Γ2,Δ1,Δ2,Δ3)

Πετρής Ιωάννης                                                Εικαστικών (σε όλα τα τμήματα)

Σταματελοπούλου Αριστέα-Παναγιώτα                        Ολοήμερο Πρόγραμμα

Σιδηροπούλου Ελένη-Χρυσοβαλάντω                          Ολοήμερο Πρόγραμμα

Τσιρίκας Αναστάσιος                                                 Παράλληλης Στήριξης

Γουδώνη Χαρίκλεια                                                   Παράλληλης Στήριξης

Μελέτη Αγγελική                                                      Σχολική Νοσηλεύτρια

Κόλλια Αλεξάνδρα                                                    Ψυχολόγος

Ξεφτέρη Ακριβή-Παρασκευή                                      Κοινωνική Λειτουργός

 

 

Πρόσθετες πληροφορίες