Αίτηση-δήλωση για την εγγραφή στο Ολοήμερο Πρόγραμμα 2021

κατεβάστε και συμπληρώστε την αίτηση-δήλωση εγγραφής των παιδιών σας στο Ολοήμερο Πρόγραμμα του σχολείου για το σχολικό έτος 2021-22.

Την αίτηση-δήλωση μπορείτε να την στείλετε ηλεκτρονικά στο mail του σχολείου:

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ή να την παραδώσετε οι ίδιοι στο σχολείο.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Καταληκτική ημερομηνία για τις αιτήσεις είναι η Παρασκευή 14 Μαΐου 2021.

Η αποχώρηση των μαθητών/τριών του Προαιρετικού Ολοήμερου Προγράμματος πραγματοποιείται στις 16:00’.

Ενδιάμεση αποχώρηση των μαθητών/τριών μπορεί να γίνεται μετά το τέλος της 2ης ώρας του Ολοήμερου Προγράμματος στις 15:00, εφόσον κατατεθεί σχετική ενυπόγραφη δήλωση των γονέων/ κηδεμόνων.

Σας υπενθυμίζουμε ότι δυνατότητα μεταφοράς με το λεωφορείο της Περιφέρειας Αττικής των μαθητών/τριών που θα εγγραφούν στο Ολοήμερο, υπάρχει μόνο κατά την αποχώρηση στις 15:00 κι όχι στις 16:00.

Παρακαλούμε δώστε ιδιαίτερη προσοχή στην ώρα αποχώρησης που θα δηλώσετε, στα πρόσωπα τα οποία θα συνοδεύουν-παραλαμβάνουν τα παιδιά και στα τηλέφωνα επικοινωνίας.

Αίτηση εγγραφής στο Ολοήμερο Πρόγραμμα